Web tasarımı

Web siteleri ve çevrimiçi reklam malzemeleri tasarlar ve geliştiririz

Aydında Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı


Aydında web sitesi tasarımı hizmetinde; çarpıcı bir düzen, iyi sayfa yükleme hızı ve kolay gezinme, tasarımın geliştirilmesinde her zaman çok önemli unsurlar olmaktadır.
Bunlar, web tasarımı hakkında hiçbir şey anlamasalar bile sıradan kullanıcılar için en önemli özelliklerdir. Sonuçta günümüz dijital tüketicileri olarak belirli estetik standartlarına alışkınız, yüklenmesi ve engellenmesi zaman alan sitelerden kaçıyor ve istediğimiz bilgiyi kolaylıkla bulamamaktan hoşlanmıyoruz.
Web tasarımcılarının varlığı, bu kullanıcı gereksinimlerini ve bir web sitesinin estetik ve işlevsel yönlerinin bir parçası olan diğer tüm unsurları karşılamak için çok önemlidir. İyi planlanmış ve uygulanmış bir proje aracılığıyla, bu yaratıcı profesyoneller müşterinin ihtiyaçlarını, becerilerini, kısıtlamalarını (bütçe ve zaman gibi) ifade ederek tek bir nihai ürün için çözümler bulurlar. Kullanıcıda kötü izlenime neden olan bir web sitesi ile trafik çeken ve dolayısıyla müşteriye finansal getiri sağlayan web sitesi arasındaki farktır. Aydında web sitesi tercihinde bu husus önemlidir.

Yeni web sitesi veya değişiklikler önemli bir detaydır


Bir web sitesi oluşturmanın maliyeti, yalnızca mevcut bir web sitesinde değişiklik yapılmasını içeren hizmetlerden çok daha yüksektir. Sonuçta, ilk durumda, iş sadece sahanın pratikte inşasını değil, aynı zamanda projenin önceki gelişimini de içerir. Brifingler, renk paletini seçme, yazı tiplerini tanımlama ve kullanıcı arayüzünü geliştirme, web sitesi oluşturma sürecinin bir parçası olan birçok unsurdan bazılarıdır.
Değişim projeleri durumunda, web tasarımcısının çalışacağı bir tabanı vardır. Brifingler ve planlama süreçten kaybolmaz, ancak sıfırdan yapılması gerekmediği için iş daha basittir. Açıktır ki, değişiklikler web sayfalarını neredeyse yeniden yapılandırıyorsa, bu hizmet küçük değişiklikler yapmaktan daha pahalı olacaktır.

Proje karmaşıklığı

Web tasarımının nüanslarını bilmeyenler, çalışmanın yalnızca bir ana sayfanın ve siteyi oluşturan diğer web sayfalarının estetiğini oluşturmakla ilgili olduğunu görebilirler; ve bu nedenle hizmet, oluşturulan sayfa sayısına göre sayılmalıdır.
Geçmişte, hizmetin sayfa sayısı için ücretlendirilmesi alışılmış olmasına rağmen, asla sadece bu değildi. Günümüzde daha karmaşık olan iş, sadece estetik sorunları değil, aynı zamanda diğer tasarım ilkelerinin yanı sıra uyarlanabilirlik, etkileşim, gezinme, SEO optimizasyonu da dikkate alınarak bunun çok ötesine geçiyor. Yani, oluşturulan web sitesinin karmaşıklığını ve dolayısıyla Aydında web sitesi maliyetini bir dizi faktör belirler.

 • Web tasarımı
 • web Geliştirme
 • HTML / CSS / JS kodlaması
 • Arama motoru optimizasyonu (SEO)
 • İçerik Yönetim Sistemi (CMS)
 • WordPress
 • Çevrimiçi formlar
 • Web sitesi / şirket ana sayfası
 • Duyarlı arayüz
 • Bülten sistemi
 • Kampanya açılış sayfası
 • Bloglar
 • HTML5 banner

Google Kullanıcı Yorumları
Firmadan biz çok memnunuz ve herkese kesinlikle tavsiye ederiz. İşini düzgün yapan, profesyonel ve kurumsal bir yapı oluşturmuşlar. Tümü


Firma ile uzun zamandır iş ortaklığı yapmaktayız. Uzakta olmalarına rağmen hiç bir zaman mağdur etmediler, teşekkür ederiz. Tümü


Uzaktan destek aldığımız, işlerinde son derece profesyonel bir firma. Buradaki bütün esnafların kesinlikle örnek alması lazım.
Tümü


son derece başarılı bir iş çıkardılar, tşk ederiz. Tümü


Çalışanlar güler yüzlü, profesyonel ve dürüst insanlar. tüm sorunlarıma yardımcı olup üstüne tavsiyeler verdiler. Tavsiye ederim Tümü


Tüm projelerimizde bize destek olan Ege Bilgi Teknolojileri ekibine sonsuz teşekkürler. Tümü


projemize verdikleri destek dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz. Tümü


Yazılım ile ilgili tüm problemlerimizi çözdüğünüz için teşekkür ederiz. Tümü


İlgili, kibar ve profesyoneller. Uzaktan sık sık destek aldığımız, iş ortaklığı yaptığımız bir firma. Teşekkür ederiz. Tümü
Ege Bilgi Teknolojileri
Ege Bilgi Teknolojileri
Ege Bilgi Teknolojileri
Ege Bilgi Teknolojileri
Ege Bilgi Teknolojileri
Ege Bilgi Teknolojileri